28.09.2016

Lista życzeń - wishlist

Wizualizacja i zebranie wszystkich produktów razem w formie wishlisty bardzo mi pomaga i skrycie wierze, że ma jakieś magiczne działanie. Zazwyczaj po jakimś czasie okazuje się że dziwnym trafem jestem w posiadaniu większości, o ile nie wszystkich z tych rzeczy. A być może to tylko moja wymówka do kupienia ich?
lozko wishlist

Pierwsza rzecz to łóżko. I tutaj akurat nie szukam żadnych wymówek bo obecnie śpimy na samym materacu. Kupiliśmy go niedawno i jest mega wygodny i duży (160x200), jednak leżąc na ziemi sprawia, że czuje się jak na jakimś obozie. W głowie mam obraz pięknego, prostego białego łóżka, które nie istnieje. Stąd  brak zdjęcia. Jednak jak już je znajdę, to chętnie się nim z wami podzielę. Obiecuje sobie zrobić to przed zimą. 

botki zara

Na buty w tym stylu "czaje się" już od tamtego roku. Kto obserwuje mnie na snapchacie (misshappyplace) ten widział, że przymierzałam bardzo podobne kilka miesięcy temu w CCC. Tamte były od Lasockiego. Te ze zdjęcia pochodzą z Zary. Wiem, że mogą być niepraktyczne ale ich wygląd mi to wynagradza.

Marc Jacobs Daisy


Kocham perfumy Marca Jacobsa. Mam już Honey i Lole, a te dwie są kolejne ma mojej liście.

moda jesień 2016

Zaczyna się nowy sezon. Nie czuję ogromnej potrzeby odświeżania garderoby. Mam swoje ulubione swetry i szaliki, które kompletowałam w ciągu ostatnich lat. W oko wpadły mi tylko rzeczy widoczne na zdjęciach powyżej. Szara, ciepła bluza, w której publikowałam już zdjęcie na instagramie. Czuje się w niej, jak jedna z dziewczyn z "Orange is the new black". Kto ogląda? :)
Spodnie po prawej idealnie będą pasować do eleganckich jak i sportowych stylizacji. Widzę je w połączeniu z bluzą i superstarami jak i z białą koszulą i oxfordami. Lubie takie uniwersalne ciuchy.

bluza i spódnica: h&m spodnie: bershka
wyciskarka hurom he (hu-500)
Ostatnia rzecz to wyciskarka. I to nie byle jaka wyciskarka. Zrobiłam mój research i model który mi się marzy to hurom he (hu-500). Wydaje majątek w palm chociaż dostaje każdy 10-ty soczek gratis, Gdyby podliczyć wszystkie kupione tam napoje to pewnie to cudo mogłoby już stać w mojej kuchni. Kocham świeżo wyciskane soki. Dajcie mi je wszystkie! 


Idę puścić totka.
Izabela

A co jest na twojej liście? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za twój komentarz i jednocześnie proszę o zachowanie kultury :)

Szablon - Catherine Wolf. Obsługiwane przez usługę Blogger.

instagram