27.12.2016

Najbrzydsze zimowe buty - UGG od ugly ?

christmas ugg

A jeśli nie najbrzydsze, to najbardziej kontrowersyjne. Jedni je kochają, drudzy nienawidzą. Zarzucane jest im dużo. Ich brzydki wygląd, to że wykrzywiają nogi czy przemakają. Warto jednak zauważyć, że cechy te dotyczą jedynie podróbek. Zarówno tych za kilkadziesiąt złotych, czy tych "lepszych" za kilkaset. Oryginałów na ulicach jeszcze nie widziałam, za to podrobioną wersje tych butów posiada każda sieciówka. Ja również kupowałam te drugie. Starczały zazwyczaj na jeden sezon.  Puszek ze środka się wcierał, buty traciły kształt, przecierały i ogromnie brudziły. Pod koniec zimy nienadawały się do niczego.

christmas gift ugg


Gdy świadomie decydujemy się na zakup orgyinalnych butów UGG  należy sprawdzić źródło z którego chce się zamówić. Za niska cena, słabe oceny sprzedawcy, czy długi czas oczekiwania na przesyłkę powinny dać wam do myślenia. Warto zdecydować się na pewne źródło i nie szukać dziwnych alternatyw. Ja swoją parę zamówiłam na amerykańskim odpowiedniku Zalando czyli Zappos. Ale właśnie polskie Zalando jest jedną z niewielu stron, która oferuje oryginalne produkty tej marki i wybór jest duży.

Model który wybrałam to Bailey Button. Na stronie Sarenzy, dokupiłam także środki do ich pielęgnacji. Decydując się na takie buty, chcę aby posłużyły mi jak najdłużej.

UGG

UGG

UGG kod qr

UGG kod qr

UGG

UGG bailey button

ugg cleaner kit

W oryginalnych butach nie ma mowy o wyginaniu się pięty czy innych niemiłych niespodziankach. Buty są bardzo porządnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Tylna część jest mocno usztywniona. Warto zauważyć, że środek butów, nie jest tak miękki jak w podróbkach. Nie oznacza to jednak, że nie jest przyjemny. Wełna merynosów posiada niezwykłe właściwości: nie przepuszcza wilgoci, co oznacza, że buty nie przemakają, ale przepuszczają powietrze, dzięki czemu noga nie poci się w bucie. Uwielbiam nosić je tak jak jest zalecane, na gołą stopę. Nawet przy minusowych temperaturach, gdy wyciągam nogę z buta, ona jest cieplutka! Nigdy wcześniej nie miało to u mnie miejsca, bo ze względu na swoją niewielką wagę, jestem zmarzluchem i wiecznie mi zimno. Żadna ilość i grubość skarpet nigdy tak nie zadziałała, jak te buty. Koniec z marznącymi stopami! :)

zimowy strój dnia

Jestem ciekawa jak buty spiszą się przez cała zimę i na pewno pod koniec sezonu dam wam znać czy zdały egzamin.

Izabela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za twój komentarz i jednocześnie proszę o zachowanie kultury :)

Szablon - Catherine Wolf. Obsługiwane przez usługę Blogger.

instagram