13.02.2017

Pomysły na prezent DLA NIEGO

pomysły na prezent dla niego

W ciągu kilku lat związku wielokrotnie stawałam przed trudną decyzją i zadawałam sobie pytanie "co do cholery mam mu kupić, skoro on wszystko ma?". Nauczona doświadczeniem stworzyłam listę prezentów dla niego. Większość z nich podarowałam już mojemu chłopakowi i przyznał, że były trafione. Kilka sam mi podpowiedział.

pomysły na prezent dla chłopaka

1. Perfumy. Zdradzę wam, że Bartosza faworytem jest "Fierce" Abercrombie and Fitch. To taki typowy męski, pociągający zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Wiem, że Bartosz często dostaje masę komplementów, na temat tych perfum. Ja również je uwielbiam, dlatego gdy widzę, że w buteleczce niewiele zostało, bez wahania zamawiam kolejną. Wasz facet pewnie też ma taki zapach, a jeśli nie, to może właśnie pora taki znaleźć? :)

2. Słuchawki. Wygodne, lekkie i dobrze wygłuszające. Tak mówi Bartosz. I poleca TAKIE (wersja dla sportowców, osób które dużo się ruszają) lub TAKIE (wersja dla 'gamerów' haha).

3.Koszula. Czy twój facet ma jakąś fajną koszulę, którą może ubrać gdy gdzieś razem wychodzicie? Nie, nie mam na myśli tej białej, którą miał ostatnio na studniówce i nosi je na wszystkie wesela.
Jako były pracownik h&m, polecam wam te koszule KLIK. Kosztują niewiele (59.90 pln) i wybór kolorów jest spory. Na początek wystarczy. :)

4. Portfel. Stary, podarty, materiałowy portfel z którego wysypują się drobne, nie wygląda za dobrze. Elegancki, czarny, skórzany odpowiednik załatwi sprawę i zawsze się obroni. Jest ponadczasowy.

5. Skarpetki. I nie chodzi mi tu nawet o takie zwykłe nudne skarpetki. Bardzo lubię gdy Bartosz nosi takie z śmiesznymi rysunkami, w ciekawych kolorach np. różowe czy fioletowe. W zimie, gdy ma wysokie buty tego nie widać, a gdy je ściągą są miłym akcentem i cieszą oko. Te w awokado są urocze i kosztują niecałe 10pln! KLIK

6. Rękawiczki. Najlepiej takie, które mają specjalne naszywki na palcach, które umożliwiają korzystanie z telefonu. (Widziałam w wielu sieciówkach, w tym w h&m, ale na stronie internetowej ich nie ma) Z drugiej strony, facet w skórzanych rękawiczkach (KLIK) wygląda tak elegancko.. Wybór należy do was. :)

7. Scyzoryk wielofunkcyjny. Bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Nie raz ten mały gadżet ratował nam życie. Gdy trzeba było szybko naprawić torebkę, obcas, dostać się gdzieś lub coś otworzyć, przeciąć czy zaostrzyć. Scyzoryk musi być.

8. Gry. Przypatrz się mu. Dyskretnie podpytaj. Co lubi, w co gra, gdzie i na czym. Czy ma to być gra na PC, XBOX czy PS. Jaki rodzaj gier lubi? Może ostatnio wyszło coś nowego, o czym wspominał?

9. To rzecz, na którą ja się zdecydowałam tym razem. Torba. Bartosz dużo podróżuje i codziennie dojeżdża do pracy. Potrzebował czegoś praktycznego. Plecak nie pasuje do jego stylu, a sportowa torba nike spisuje się tylko w dni treningowe, kiedy ma siłownię. Liczę, że ta (KLIK), będzie idealna na co dzień, ale też na uczelnię. Pomieści jego posiłki, dokumenty, tablet i wiele innych bzdetów. Pokazuję ją dziś na snapie. Obserwujcie mnie bo codziennie tam do was mówię (misshappyplace).

Czy jest coś o czym zapomniałam? Dajcie znać.

Izabela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za twój komentarz i jednocześnie proszę o zachowanie kultury :)

Szablon - Catherine Wolf. Obsługiwane przez usługę Blogger.

instagram