15.02.2017

Wyjazd niespodzianka - Zakopane

Piątek rano, Bartosz budzi mnie słowami: "Iza wstawaj, jedziemy do Zakopanego. Musisz się spakować". Byłam pewna, że żartuje. Jest skłonny zrobić wszystko żebym wstała. Nie żartował. Już we wrześniu zarezerwował cudowny apartament, w którym spędziliśmy ten weekend. Całość pokazywałam i relacjonowałam na snapchacie, więc jeśli jeszcze tego nie robisz to dodaj mnie! Moja nazwa to: misshappyplace. Spakowanie się w pół godziny nie było łatwe! Mieliście niezły ubaw gdy chciałam spakować prawie 5 swetrów na trzy dni. Finalnie dwa wylądowały w torbie chłopaka.
wyjazd do Zakopanego
Było to cudowny prezent urodzinowo-walentynkowy. Jestem niesamowitym control-freakiem i perfekcjonistką (KLIK) więc dla Bartosza musiało być to nie lada wyzwanie. Przez tyle czasu organizował to wszystko i trzymał w tajemnicy. A ja nic się nie domyśliłam! No i przede wszystkim był to dla mnie ogromny odpoczynek. To w końcu nie ja musiałam wszystko planować i martwić się. Ja przyjechałam na gotowe. Zatroszczył się o dojazd, apartament, miejsca do jedzenia, atrakcje turystyczne, a nawet zarezerwował bilety do tamtejszego kina. Czego chcieć więcej? :)
Zakopane widok
To był nasz drugi wyjazd w Tatry. W tamtym roku zatrzymaliśmy się w Kościelisku. Tam było spokojnie i cicho. Mogliśmy podziwiać widoki, wędrować i oddychać świeżym powietrzem. Do Zakopanego mieliśmy kilka kilometrów. W tym roku Bartosz wybrał apartamenty znajdujące się 2 minuty od Krupówek. Byliśmy w samym centrum. Zobaczyliśmy Zakopane od całkiem innej strony. Krupówki prawie jak Nowy Jork, nigdy nie śpią. Kiedy byśmy nie wyszli, zawsze było pełno ludzi i otwarte miejsca do zjedzenia czegoś lub wypicia grzanego wina. Masa turystów, atrakcji i pamiątek. Wieczny zgiełk i harmider.
zimowy outfit
szary sweter: h&m, mom jeans: zara, czarny płaszcz: h&m, czarne sztyblety: h&m

Miejsce w którym sie zatrzymaliśmy znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej i nazywa się "Apartamenty Grunwaldzka". Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy wybierać się do Zakopanego to tylko tam. Idealna lokalizacja, piękne miejsce, miła obsługa. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia. :)

apartamenty Grunwaldzka Zakopane

apartamenty Zakopane

nocleg Zakopane

apartament Grunwaldzka Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane

pokoje Zakopane
spodnie dresowe: h&m bluza: h&m
Izabela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za twój komentarz i jednocześnie proszę o zachowanie kultury :)

Szablon - Catherine Wolf. Obsługiwane przez usługę Blogger.

instagram