02.09.2017

Mówię całą prawdęByć może jeszcze nie wiecie, ale zaczęłam nagrywać filmiki na youtube! Sama zdałam sobie sprawę, że o wiele częściej czegoś słucham, niż czytam. W natłoku obowiązków, o wiele prościej jest mi puścić coś w tle kiedy sprzątam czy prasuje, niż znaleźć czas na zagłębienie się w lekturę.

Zaczęłam więc robić to, co sama lubię i czego sama wyszukuje w internecie. Kanał nazywa się NA KOCIĄ ŁAPĘ. Prowadzę go razem z moim chłopakiem. Mimo ogromnego zgorszenia naszych cioć i wujków, mieszkamy na kocią łapę. I to na dodatek z kotem!

Obecnie Bartosz jednak wyjechał i kanał całkowicie przejęłam ja. A że jest początek września, zorganizowałam całą serię filmików na temat szkoły i nauki.

Czyż nie lepiej jest czasem posłuchać kogoś, kto opowiada o swoich doświadczeniach z pasją, zobaczyć jego emocje i poczuć atmosferę sytuacji?

Tutaj dzielę się z wami moimi trudnymi doświadczeniami w polskim liceum. Kto z was pamięta, gdy ogłosiłam że wracam do Polski? :)


A tutaj już nieco zabawniejsze historie z amerykańskiego High School Codziennie o 17, przez pierwszy tydzień września pojawia się nowy filmik. Tutaj plan: 
Mam nadzieję, że zerkniecie!

Pozdrawiam ciepltuko,
Izabela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za twój komentarz i jednocześnie proszę o zachowanie kultury :)

Szablon - Catherine Wolf. Obsługiwane przez usługę Blogger.

instagram